enil.no0

Håndball-VM

Konkurranse

Bli med og tipp på resultatene av kampene i Håndball-VM!

De fem med høyest poeng i konkurransen etter at finalen er spilt, vinner gavekort på 500, 300 og 200 kr.
I tillegg gis det et ekstra gavekort på 500 kr til den personen som verver flest andre spillere til konkurransen.
Fullstendige regler for konkurransen finner du nederst på siden.

NB. Du trenger ikke å tippe på alle resultatene med en gang. Du kan endre på resultatene du tipper på helt fram til kampstart.

Spiller

Vilkår:

  • Kallenavnet du oppgir, vil være synlig i resultatlistene for de andre spillerne. Det kan være ditt ekte navn, eller det kan være et fiktivt navn - men obskøne eller støtende kallenavn vil ikke bli tillatt.
  • Reglene for konkurransen, og hvordan vinnerne velges, finner du nederst på denne siden.

Du deltar i konkurransen som:

Du kan nå endre på resultatene i de kampene som ikke er spilt. Du kan endre på resultatet så ofte du vil fram til kampstart. Resultatene lagres automatisk når du gjør endringer.

Utfordre gjerne vennene dine til å bli med å spille også. Send dem denne lenken til konkurransen:

Den som verver flest andre spillere via lenken over, vil motta et gavekort fra oss på 500 kr.

Bruk knappene under for å dele lenken på sosiale medier eller e-post.

Kamper

Tipp resultat av kampene etter ordinær tid.
Du kan gjøre endringer fram til det oppgitte starttidspunktet for hver kamp.

Resultatene lagres fortløpende når du gjør endringer.

Dersom du tror du har mer flaks enn håndballkunnskaper, trykk på knappen under. Du kan fortsette endre resultatene senere.

Vis tidligere kamper

Innledende gruppe H
Onsdag 1. desember kl: 20:30

Spania
-
Argentina

Innledende gruppe H
Torsdag 2. desember kl: 18:00

Østerrike
-
Kina

Innledende gruppe G
Torsdag 2. desember kl: 18:00

Kroatia
-
Brasil

Innledende gruppe E
Torsdag 2. desember kl: 18:00

Tyskland
-
Tsjekkia

Innledende gruppe F
Torsdag 2. desember kl: 18:00

Sør-Korea
-
Kongo

Innledende gruppe G
Torsdag 2. desember kl: 20:30

Japan
-
Paraguay

Innledende gruppe E
Torsdag 2. desember kl: 20:30

Ungarn
-
Slovakia

Innledende gruppe F
Torsdag 2. desember kl: 20:30

Danmark
-
Tunisia

Innledende gruppe C
Fredag 3. desember kl: 18:00

Romania
-
Iran

Innledende gruppe B
Fredag 3. desember kl: 18:00

Russland
-
Kamerun

Innledende gruppe A
Fredag 3. desember kl: 18:00

Frankrike
-
Angola

Innledende gruppe D
Fredag 3. desember kl: 18:00

Nederland
-
Puerto Rico

Innledende gruppe A
Fredag 3. desember kl: 20:30

Montenegro
-
Slovenia

Innledende gruppe D
Fredag 3. desember kl: 20:30

Sverige
-
Usbekistan

Innledende gruppe C
Fredag 3. desember kl: 20:30

Norge
-
Kasakhstan

Innledende gruppe B
Fredag 3. desember kl: 20:30

Serbia
-
Polen

Innledende gruppe F
Lørdag 4. desember kl: 18:00

Sør-Korea
-
Tunisia

Innledende gruppe H
Lørdag 4. desember kl: 18:00

Østerrike
-
Argentina

Innledende gruppe G
Lørdag 4. desember kl: 18:00

Paraguay
-
Kroatia

Innledende gruppe E
Lørdag 4. desember kl: 18:00

Slovakia
-
Tyskland

Innledende gruppe F
Lørdag 4. desember kl: 20:30

Kongo
-
Danmark

Innledende gruppe H
Lørdag 4. desember kl: 20:30

Kina
-
Spania

Innledende gruppe G
Lørdag 4. desember kl: 20:30

Japan
-
Brasil

Innledende gruppe E
Lørdag 4. desember kl: 20:30

Ungarn
-
Tsjekkia

Innledende gruppe D
Søndag 5. desember kl: 15:30

Sverige
-
Puerto Rico

Innledende gruppe C
Søndag 5. desember kl: 18:00

Romania
-
Kasakhstan

Innledende gruppe B
Søndag 5. desember kl: 18:00

Polen
-
Russland

Innledende gruppe D
Søndag 5. desember kl: 18:00

Usbekistan
-
Nederland

Innledende gruppe A
Søndag 5. desember kl: 18:00

Slovenia
-
Frankrike

Innledende gruppe A
Søndag 5. desember kl: 20:30

Montenegro
-
Angola

Innledende gruppe C
Søndag 5. desember kl: 20:30

Iran
-
Norge

Innledende gruppe B
Søndag 5. desember kl: 20:30

Serbia
-
Kamerun

Innledende gruppe E
Mandag 6. desember kl: 18:00

Tsjekkia
-
Slovakia

Innledende gruppe G
Mandag 6. desember kl: 18:00

Brasil
-
Paraguay

Innledende gruppe F
Mandag 6. desember kl: 18:00

Tunisia
-
Kongo

Innledende gruppe H
Mandag 6. desember kl: 18:00

Argentina
-
Kina

Innledende gruppe F
Mandag 6. desember kl: 20:30

Danmark
-
Sør-Korea

Innledende gruppe H
Mandag 6. desember kl: 20:30

Spania
-
Australia

Innledende gruppe G
Mandag 6. desember kl: 20:30

Kroatia
-
Japan

Innledende gruppe E
Mandag 6. desember kl: 20:30

Tyskland
-
Ungarn

Innledende gruppe C
Tirsdag 7. desember kl: 18:00

Kasakhstan
-
Iran

Innledende gruppe B
Tirsdag 7. desember kl: 18:00

Kamerun
-
Polen

Innledende gruppe A
Tirsdag 7. desember kl: 18:00

Angola
-
Slovenia

Innledende gruppe D
Tirsdag 7. desember kl: 18:00

Puerto Rico
-
Usbekistan

Innledende gruppe A
Tirsdag 7. desember kl: 20:30

Frankrike
-
Montenegro

Innledende gruppe D
Tirsdag 7. desember kl: 20:30

Nederland
-
Sverige

Innledende gruppe C
Tirsdag 7. desember kl: 20:30

Norge
-
Romania

Innledende gruppe B
Tirsdag 7. desember kl: 20:30

Russland
-
Serbia

President's cup
Onsdag 8. desember kl: 15:00

Nr 4
gruppe E
-
Nr 4
gruppe F

Gruppe 3
Onsdag 8. desember kl: 15:30

Nr 1
gruppe E
-
Nr 3
gruppe F

Gruppe 4
Onsdag 8. desember kl: 15:30

Nr 1
gruppe G
-
Nr 3
gruppe H

President's cup
Onsdag 8. desember kl: 17:30

Nr 4
gruppe G
-
Nr 4
gruppe H

Gruppe 3
Onsdag 8. desember kl: 18:00

Nr 1
gruppe F
-
Nr 2
gruppe E

Gruppe 4
Onsdag 8. desember kl: 18:00

Nr 1
gruppe H
-
Nr 2
gruppe G

Gruppe 3
Onsdag 8. desember kl: 21:00

Nr 3
gruppe E
-
Nr 2
gruppe F

Gruppe 4
Onsdag 8. desember kl: 21:00

Nr 3
gruppe G
-
Nr 2
gruppe H

President's cup
Torsdag 9. desember kl: 15:00

Nr 4
gruppe A
-
Nr 4
gruppe B

Gruppe 1
Torsdag 9. desember kl: 15:30

Nr 1
gruppe A
-
Nr 3
gruppe B

Gruppe 2
Torsdag 9. desember kl: 15:30

Nr 1
gruppe C
-
Nr 3
gruppe D

President's cup
Torsdag 9. desember kl: 17:30

Nr 4
gruppe C
-
Nr 4
gruppe D

Gruppe 1
Torsdag 9. desember kl: 18:00

Nr 1
gruppe B
-
Nr 2
gruppe A

Gruppe 2
Torsdag 9. desember kl: 18:00

Nr 1
gruppe D
-
Nr 2
gruppe C

Gruppe 1
Torsdag 9. desember kl: 21:00

Nr 3
gruppe A
-
Nr 2
gruppe B

Gruppe 2
Torsdag 9. desember kl: 21:00

Nr 3
gruppe C
-
Nr 2
gruppe D

President's cup
Fredag 10. desember kl: 15:00

Nr 4
gruppe E
-
Nr 4
gruppe G

Gruppe 3
Fredag 10. desember kl: 15:30

Nr 2
gruppe E
-
Nr 3
gruppe F

Gruppe 4
Fredag 10. desember kl: 15:30

Nr 2
gruppe G
-
Nr 3
gruppe H

President's cup
Fredag 10. desember kl: 17:30

Nr 4
gruppe F
-
Nr 4
gruppe H

Gruppe 3
Fredag 10. desember kl: 18:00

Nr 2
gruppe F
-
Nr 1
gruppe E

Gruppe 4
Fredag 10. desember kl: 18:00

Nr 2
gruppe H
-
Nr 1
gruppe G

Gruppe 3
Fredag 10. desember kl: 21:00

Nr 3
gruppe E
-
Nr 1
gruppe F

Gruppe 4
Fredag 10. desember kl: 21:00

Nr 3
gruppe G
-
Nr 1
gruppe H

President's cup
Lørdag 11. desember kl: 15:00

Nr 4
gruppe A
-
Nr 4
gruppe C

Gruppe 1
Lørdag 11. desember kl: 15:30

Nr 2
gruppe A
-
Nr 3
gruppe B

Gruppe 2
Lørdag 11. desember kl: 15:30

Nr 2
gruppe C
-
Nr 3
gruppe D

President's cup
Lørdag 11. desember kl: 10:00

Nr 4
gruppe B
-
Nr 4
gruppe D

Gruppe 1
Lørdag 11. desember kl: 18:00

Nr 2
gruppe B
-
Nr 1
gruppe A

Gruppe 2
Lørdag 11. desember kl: 18:00

Nr 2
gruppe D
-
Nr 1
gruppe C

Gruppe 1
Lørdag 11. desember kl: 21:00

Nr 3
gruppe A
-
Nr 1
gruppe B

Gruppe 2
Lørdag 11. desember kl: 21:00

Nr 3
gruppe C
-
Nr 1
gruppe D

President's cup
Søndag 12. desember kl: 15:00

Nr 4
gruppe H
-
Nr 4
gruppe E

Gruppe 3
Søndag 12. desember kl: 15:30

Nr 1
gruppe F
-
Nr 1
gruppe E

Gruppe 4
Søndag 12. desember kl: 15:30

Nr 1
gruppe H
-
Nr 1
gruppe G

President's cup
Søndag 12. desember kl: 17:30

Nr 4
gruppe F
-
Nr 4
gruppe G

Gruppe 3
Søndag 12. desember kl: 18:00

Nr 2
gruppe F
-
Nr 2
gruppe E

Gruppe 4
Søndag 12. desember kl: 18:00

Nr 2
gruppe H
-
Nr 2
gruppe G

Gruppe 3
Søndag 12. desember kl: 21:00

Nr 3
gruppe F
-
Nr 3
gruppe E

Gruppe 4
Søndag 12. desember kl: 21:00

Nr 3
gruppe H
-
Nr 3
gruppe G

President's cup
Mandag 13. desember kl: 15:00

Nr 4
gruppe D
-
Nr 4
gruppe A

Gruppe 1
Mandag 13. desember kl: 15:30

Nr 1
gruppe B
-
Nr 1
gruppe A

Gruppe 2
Mandag 13. desember kl: 15:30

Nr 1
gruppe D
-
Nr 1
gruppe C

President's cup
Mandag 13. desember kl: 10:00

Nr 4
gruppe B
-
Nr 4
gruppe C

Gruppe 1
Mandag 13. desember kl: 18:00

Nr 2
gruppe B
-
Nr 2
gruppe A

Gruppe 2
Mandag 13. desember kl: 18:00

Nr 2
gruppe D
-
Nr 2
gruppe C

Gruppe 1
Mandag 13. desember kl: 21:00

Nr 3
gruppe B
-
Nr 3
gruppe A

Gruppe 2
Mandag 13. desember kl: 21:00

Nr 3
gruppe D
-
Nr 3
gruppe C

Kvartfinale 3
Tirsdag 14. desember kl: 18:00

Nr 1
gruppe 3
-
Nr 2
gruppe 4

Kvartfinale 4
Tirsdag 14. desember kl: 21:00

Nr 1
gruppe 4
-
Nr 2
gruppe 3

President's cup
Onsdag 15. desember kl: 10:00

Nr 7
Pres. cup
-
Nr 8
Pres. cup

President's cup
Onsdag 15. desember kl: 12:30

Nr 5
Pres. cup
-
Nr 6
Pres. cup

President's cup
Onsdag 15. desember kl: 15:00

Nr 3
Pres. cup
-
Nr 4
Pres. cup

Kvartfinale 1
Onsdag 15. desember kl: 18:00

Nr 1
gruppe 1
-
Nr 2
gruppe 2

President's cup
Onsdag 15. desember kl: 17:30

Nr 1
Pres. cup
-
Nr 2
Pres. cup

Kvartfinale 2
Onsdag 15. desember kl: 21:00

Nr 1
gruppe 2
-
Nr 2
gruppe 1

Semifinale 1
Fredag 17. desember kl: 18:00

Vinner
kvartfinale 1
-
Vinner
kvartfinale 3

Semifinale 2
Fredag 17. desember kl: 21:00

Vinner
kvartfinale 2
-
Vinner
kvartfinale 4

Bronsefinale
Søndag 19. desember kl: 14:30

Taper
semifinale 1
-
Taper
semifinale 2

Finale
Søndag 19. desember kl: 17:30

Vinner
semifinale 1
-
Vinner
semifinale 2

Regler

Oppgave:
Tipp resultat av kampene etter ordinær tid. Du kan endre resultatet du tipper på, fram til det oppgitte starttidspunktet for hver kamp. I tilfelle du skulle glemme det senere, anbefales det at du tipper på resultatet for alle kampene med en gang, og så heller endrer på resultatet senere.

Poenggivning:
I alle kampene får du et antall poeng dersom du tipper riktig resultat (hjemme, uavgjort, borte) og ti ganger dette antallet dersom du skulle klare å tippe helt riktig antall mål til hvert lag.

Antallet poeng man får ved å tippe riktig resultat, stiger jo nærmere finalen man kommer. Under er det listet opp hvor mange poeng man kan få per kamp. Antallet poeng man får ved å tippe helt riktig antall mål til hvert lag står i parantes.

Innledende runde:
1 poeng (10 poeng)
President's cup:
2 poeng (20 poeng)
Hovedrunde:
3 poeng (30 poeng)
Kvartfinaler:
4 poeng (40 poeng)
Semifinaler:
5 poeng (50 poeng)
Bronsefinale:
10 poeng (100 poeng)
Finale:
15 poeng (150 poeng)

NB. Husk at alle resultatene regnes etter ordinær spilletid - ikke etter eventuelle ekstraomganger og straffekonkurranser.

Vinnere:
De fem spillerne som har flest poeng etter at finalen er ferdig, vil vinne hvert sitt gavekort i nettbutikken.
Første og andre plass belønnes med gavekort på 500 og 300 kr.
Tredje til femte plass belønnes med et gavekort på 200 kr.
Dersom flere spillere har likt antall poeng, vil vinneren avgjøres ved loddtrekning.

I tillegg til dette vil det gis et ekstra gavekort på 500 kr til den spilleren som verver flest andre spillere via sin peronlige henvisningslenke.

NB. Gavekortene kan kun brukes til å kjøpe varer i butikken. De kan ikke benyttes ved booking av reiser.

Lagrer…